درباره هیماپک

هیماپک پیشرو در صنعت بسته‌بندی کشور:

 

شرکت چاپ و بسته‌بندی هیماپک سالهاست که به صورت تخصصی در زمینه‌ی چاپ و بسته‌‌‌‌‌‌بندی مشغول ارائه خدمات می‌باشد.

از سال 1399 به دلیل انتشار بیماری کرونا سعی در ارائه خدمات به صورت آنلاین در وب‌سایت تخصصی هیماپک داشته‌ایم.

 

اولین سایت آنلاین بسته‌بندی کشور:

مجموعه ی هیماپک در قالب یک شرکت دانش بنیان مفتخر است که برای اولین‌بار در کشور، امکان محاسبه قیمت و سفارش آنلاین بسته‌بندی و اقلام چاپی را فراهم آورده است.

تمامی جعبه‌های در همه سایزهای انتخابی مشتری قابل سفارش می‌باشد و محدود به سایزهای انتخابی ما نمی‌شود.

 

ویژگی‌های سایت هیماپک:

در سایت هیماپک طیف گسترده‌ای از اقلام چاپ و بسته‌بندی قرار گرفته است. مشتریان عزیز می‌توانند با انتخاب نوع محصول خود و همچنین انتخاب جزییات چاپ مانند: سایز انتخابی، نوع و گرماژ مقوا، تیراژ، نوع و تعداد رنگ چاپ ، خدمات پس چاپ و …. به صورت همزمان قیمت محصول سفارشی خود را مشاهده کرده و آنلاین سفارش دهند.

در کنار هر یک از موارد انتخابی مشتری در صفحه سفارش، توضیحات مختصری قرار گرفته است که به انتخاب شما کمک خواهد کرد. همچنین کارشناسان ما در ساعات کاری، آماده‌ی پاسخگویی و راهنمایی به مشتریان عزیز هستند.

 

صرفه‌جویی در وقت:

با شکل محاسبه و قیمت‌دهی آنلاین هیماپک، مشتریان می‌توانند به صورت آنلاین و بدون فوت وقت قیمت خود را مشاهده کرده و با تغییر تیراژ و جزئیات چاپ در کمترین زمان ممکن بهترین تصمیم را اخذ نمایند.

پس از آماده شدن سفارش نیازی به حضور مشتری برای دریافت محصول نیست. با وارد کردن آدرس و هماهنگی با ما می‌توانید محصول خود را در محل مورد نظر دریافت نمایید.

 

کاهش واسطه و دلالی‌گری:

برای سفارش بسته‌بندی و چاپ، مشتری نیاز به دید وسیع و بدون ابهام دارد. با سایت هیماپک امکان وجود هر گونه ابهام در قیمت‌دهی برداشته شده است و مشتری می‌تواند در جریان همه‌ی جزئیات و قیمت‌ها قرار گرفته و با خیالی آسوده سفارش دهد.

 

استفاده از نیروهای مجرب :

تیم ما متشکل از نیروهای تخصصی در زمینه چاپ و بسته‌بندی است که قبل از چاپ، تمامی زوایای طراحی، مدیریت رنگ، بررسی ابعاد جعبه و … را انجام داده و امکان بروز هر گونه خطا را به صفر می‌رساند.

 

جعبه‌های لمینیتی ارسالی هیماپک

عکس گروهی جعبه های لمینیتی ارسالی هیماپک

 

مصاحبه زنده اختصاصی شبکه‌ی ایران کالا با آقای حامد عبدلی، مدیر عامل شرکت هیماپک. مورخ 1400.4.26